Darmowy prezent do wybranych butów! Chcę prezent
Top 12 Plecaków i Toreb

Top 12 Plecaków i Toreb

16. 8. 2021 1 min. czytanie

Chcesz coś na plecy, ale nie wiesz jak wybrać z tak dużej ilości? Jesteś w dobrym miejscu! Wybierz plecak miejski, torbę na siłownię lub torbę sportową. Każdy znajdzie coś dla siebie.

TOP 12 Plecaków i Toreb

batohyspace

Potrzebujesz uniwersalnej torby lub plecaka, w której nie będziesz się wstydzić na mieście, a jednocześnie kompaktowej i praktycznej? Ten model jest wyposażony w oddzielną komorę ochronną na laptopa, jest bardzo wygodny i może być towarzyszem podróży.

  • Nasza eko wskazówka: plecak adidas TIRO, gdzie planeta naprawdę ma znaczenie. Jest częściowo wykonany z przetworzonych tworzyw sztucznych zebranych z plaż, zanim zanieczyściły ocean.

Wolisz oddzielić codzienne życie od tego aktywnego? Torby sportowe nadają się do każdego sportu, ponieważ są bardzo przestronne, uniwersalne, a niektóre mają też wodoodporną cholewkę, dzięki czemu możesz trenować w każdą pogodę. Panie docenią mniejszą, bardziej kompaktową i elegancką torbę.

Z pewnością ucieszymy fanów pustych rąk lub miłośników plecaków, zwłaszcza plecaków na siłownię. Posiadają oddzielną kieszeń na brudne ubrania lub buty. Są proste z gwarantowanym szybkim dostępem do wszystkich rzeczy.

Czy wiesz już, który wybrać?