MID SEASON SALE KUP TERAZ
pic

O nas

Kochamy trening, zdrowy tryb życia i ogólnie ćwiczenia. Wysokiej jakości sprzęt, który sprosta nawet trudnej drodze naszych marzeń. Współpracujemy z trenerami, fitness, crossfitboxami oraz eventami fitness. Opowiadamy się za ludźmi, dla których ruch to styl życia.

W e-sklepie Top4Fitness oferujemy szeroką gamę odzieży, butów i sprzętu treningowego Nike, Under Armour, adidas, Reebok, Nebbia i wielu innych marek. Wyposażymy Cię do wszelkiego rodzaju ćwiczeń, niezależnie od tego, czy preferujesz crossfit, trening obwodowy, taniec czy jogę. Możesz dostać wszystko, od najnowszych modeli ciężarowców, przez maty do jogi, po gadżety do crossfitu. Obecnie działamy online w 13 krajach i szybko dodajemy kolejne kraje.

Razem tworzymy jedną dużą społeczność #top4fitness.
Nie uprawiamy fitnessu, żyjemy fitnessem.

Razem z kolegami z innych dyscyplin sportowych, takich jak bieganie czy piłka nożna, tworzymy jedną dużą grupę Top4Sport.

Historia TOP4SPORT

2010

Zawiązujemy firmę Top4Sport i rozpoczynamy współpracę z Nike

2012

Uruchamiamy specjalistyczny e-sklep piłkarski Top4Football

2013

Uruchamiamy e-sklepy Top4Running i Top4Fitness

2014

Otwieramy salon Top4Football w Pradze, najnowocześniejszą specjalką piłkarską w Europie Środkowej. Współpracujemy z ponad 100 klubami od pierwszej ligi po mistrzostwo okręgu.

2015

Rozwijamy się na Słowację, rozpoczynamy działalność sklepu Top4Football w Bratysławie. Jednocześnie otwieramy sklep premium Top4Running w Pradze. Rozpoczynamy współpracę z Czeskim Związkiem Lekkoatletycznym.

2017

Expandujeme do Maďarska a Rumunska.

2018

Rozszerzamy działalność na Niemcy, Austrię i Hiszpanię. Uruchamiamy sklep internetowy Top4Street

2019

Top4Sport zostaje dumnym członkiem 11TeamSports Group, największego detalisty piłkarskiego w Europie.